Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Tisk

JA-80V kombinovaný komunikátor LAN a telefonní linka

JA-80V kombinovaný komunikátor LAN a telefonní linka
Modul kombinující LAN a klasickou telefonní linku. Umožňuje dálkové ovládání systému telefonem a Internetem. Umí hlásit události na mobilní telefon a na hlídací pult. Montuje se do skříně ústředny, zapojuje se do její sběrnice, do tel. linky a do LAN sítě (Ethernet).

JA-80Y GSM komunikátor

JA-80Y GSM komunikátor
Modul užívající GSM mobilní síť. Umožňuje dálkové ovládání systému telefonem a Internetem. Umí hlásit události na mobilní telefon a na hlídací pult. Poskytuje simulovanou telefonní linku (funkce GSM brány). Montuje se do skříně ústředny, zapojuje se do její sběrnice, pro svou činnost potřebuje SIM kartu.

JA-82Y GSM Komunikátor

JA-82Y GSM Komunikátor
Modul GSM komunikátoru. Umožňuje dálkový přístup do systému telefonem a internetem. Hlásí události na mobilní telefon (SMS a hlasové zprávy) a na hlídací pult. Vestavěný modul pro příjem fotografií z kamerového PIR detektoru JA-84P.

JA-80Q modul pro přenos snímků

JA-80Q modul pro přenos snímků
Modul je určen k přenosu snímků mezi bezdrátovým detektorem s kamerou a komunikátory JA-80Y GSM/GPRS nebo JA-80V LAN/TEL. Instaluje se přímo do skříně ústředny JA-80K.JA-80X hlasový komunikátor

JA-80X hlasový komunikátor
Modul který telefonní linkou hlásí poplachy až na 4 tel. hlasem (lze nahrát 6 zpráv). Umožňuje dálkové ovládání systému telefonem a přenos reportů na hlídací pult. Lze kombinovat s modulem JA-80Y. Montuje se do skříně ústředny, zapojuje se do její sběrnice a do tel. linky.

SP-02 hlasitý interkom

SP-02 hlasitý interkom
hlasitý interkom slouží k poloduplexní komunikaci mezi volajícím a SP-02 s možností přepínání směru hovoru. Připojuje se na analogovou telefonní linku (ke komunikátoru vybaveném výstupem simulující telefonní linku, např. JA-80Y). Umožní uživateli hovor a odposlech prostor s instalovaným SP-02.

JA-68 univerzální modul výstupů

JA-68 univerzální modul výstupůModul nabízí osm pevně naprogramovaných polovodičových výstupů a jedno uživatelsky nastavitelné relé s přepínacím kontaktem. Relé může sdružovat více funkcí současně podle nastavovacího DIP přepínače.
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack